Su Perisi

Tüm yıl çalışıp kendimize ayırdığımız tatil zamanımız mükemmel geçsin isteriz haklı olarak değilmi?
İşte bu yüzden biz varız ve size beklentizin ötesinde , öncülüğü siz olan ve beklentilerinizi gönülden edilen teşekkürlere dönüştürmek için geldik.
Tatiliniz de nerede konaklayacağım , nerede ne yiyip içeceğim , ne aktivete yapacağım düşüncelerinizi izninizle biz alıyoruz .
Sizi ege nin incisi Marmaris e davet ediyoruz SU PERİSİ BUNGOLOV ailesi olarak.
Sizler için tasarlanmış otantik , doğal , sakin, doğal güzelliği en bakir kalmış sıcacık atmosferi ile TURGUT SU PERİSİ BUNGOLOV KÖYÜNE HOŞGELDİNİZ.
Cennet misali , bakirliğini koruyan , küçücük bir koy gibi görünse de içinde koskocaman huzur barındıran Turgut köyümüz, Marmaris merkeze sadece 30 km uzaklıkta olup mükellef bir denize sahiptir, sevecen ve güler yüzlü halkı ile siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yaparken , tüm doğal güzelliklerini sizlere sunmak ve unutamayacağınız , hatta her fırsatta tekrar etmek isteyeceğiniz anılarınız için sizleri doğal şelalemize , bol oksijenli yürüyüş parkurlarımıza, masmavi gökyüzü ile bütünleştiği denizimize , ayak basmadığınız koylarla bir bütün olmanız , jeep keyfi ile en eğlenceli dakikalar yaşayabilmeniz ve yılın en çok yaz mevsimini yaşarken sizlere de yaşatmak davetlimizsiniz.
DÜŞÜNSENİZE !!!
Masmavi bir gökyüzü ile bütünleşen , deniz kenarında yeşil in her tonu ile eşsiz güzellikteki ağaçları , büyüleyici doğallığı ile ahşap ın mis kokan cazibesi , huzuru ,sağlıklı doğallığı ile denize gören kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz , konforunuz için her detay düşünülmüş bir konaklama tesisi….
DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?
O zaman hoşgeldiniz SU PERİSİ BUNGOLOV KÖYÜMÜZE.
Denize sadece 50 metre uzaklıkta olan , gören farklı modern mimarisi ile ahşap a can katan , modern çizgileri sizin için anlam bulurken , doğallığını tüm otantikliğini koruyan , bungolov konaklama anlayışını değiştiren , birkaç farklı mimari modelleri ile sizleri ağırlamak için varız.
Sadece konaklama değil arzu ederseniz yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak ihtiyacınızı tüm detayları ile siz değerli misafirlerimiz için oluşturduk.
Kim demiş bungolov konaklama yapılırken mangal keyfi yapılmaz diye?
Biz sizlerin tatillerini daha da güzelleştirmek için tüm ezberleri bozduk ve mangal keyifleriniz diğer misafirleri rahatsız etmesin diye üst kat teraslı bungolov lar tasarladık sizler için .
Bungolov çigisini modern tasarımlar ile süslerken orjinalliğini koruyarak kurduğumuz SU PERİSİ BUNGOLAV KÖYÜMÜZ siz değerli misafirlerimiz için vardır.
Tatillerinizi daha anlamlı , daha doğal , samimi , içten bir atmosferde yaşamak isterseniz kapımız her zaman açık.

Cennet misali bakirliğini koruyan doğallığından ödün vermemiş sıcacık bir atmosferde tatilinizi yapmak istermisiniz..

Tüm yıl çalışıp kendimize ayırdığımız tatil zamanımız mükemmel geçsin isteriz haklı olarak..

İşte bu mükemmeliyeti sizlere sunmak için biz varız..

Sizlere beklentinizin ötesinde öncülüğü sizler olan ve beklentilerinizi gönülden edilen teşekkürlere dönüştürmek için geldik..

Tatilinizi nerede konaklayacağım, ne yiyip ne içeceğim, ne aktiveteler yapacağım düşüncelerinizi izninizle biz alıyoruz..

Sizi egenin incisi Marmaris’e davet ediyoruz Su Perisi Bungalow ailesi olarak…

Sizi Egenin İncisi Marmaris’e Davet Ediyoruz Su Perisi Bungalow Ailesi Olarak..

Tüm Otantikliği, Doğallığı, Sakinliği, Bakir Güzelliği, Sıcacık Atmosferi, Mavi Ve Yeşilin Cazibesi İle Su Perisi Bungalow Köyünde Rezervasyonunuz Hazır.

Marmaris Merkeze 30 Km Uzaklıkta Olan Mükellef Bir Denize Sahip, Harika Koyları Olan, Turgut Köyümüzde Kendi Eviniz Gibi Rahat Edebileceğiniz, Şirin, Huzurlu, Konforlu Ahşap Evlerimizde Bekliyoruz..

Hayatınıza Renk Katacak Bir Tatil Sunuyoruz Size..

Tokyo Modeli,

Çin Modeli,

Bali Modeli ….

Mimarisi İle Tasarlanmış Olan, Turgut Köyü Azmak Suyunun Hemen Başında Okilaptus Ağaçlarının Gölgesinin Hemen Altında Can Bulmuş Bungalow Ağaç Evlerimize Davetlimizsiniz..

25 M² Büyüklüğünde, Minimum 3 Maksimum 5 Kişi Kapasiteli Evlerimizde Sizler İçin Her Detay Düşünülmüştür. Evinizdeki Konforu Hissedebilmeniz İçin Tüm Detaylar Düşünülerek Tasarlanmıştır

Her Evimizde Donanımlı Mutfak, Banyo-Wc, Yatak Odası , Kanepe, Arzu Edilirse Ekstra Yatak, Kullanabileceğiniz Barbekü, Giriş Verendası Ve Üst Kat Teraslar Olmak Üzere Her Detay Sizler İçin Tasarlanmıştır.

Denize 100 M Uzaklıkta Olan Tatil Köyümüzde;

Bize 500 Metre Mesafede Olan Turgut Köy Şelalesini Görmeyi Ve Eşsiz Anılar Biriktirmeyi,

Bol Oksijen İçinde Uyuyup Uyanmaya,

Sıcacık Köy Atmosferi İçinde Farklı Lezzetler Tatmaya,

Doğa İçinde Keyifli Yürüyüşlere,

At Safarinin En Keyifli Halini Yaşamaya,

Masmavi Gökyüzü İle Bütünleştiği Muhteşem Denizlerimize Ve Kumsallarımıza,

Ayak Basmadığımız Koylarla Bir Bütün Olmaya,

Jeep Safari İle En Keyifli Eğlenceli Saatler Geçirmeye,

Tekne Turlarımıza,

Bisiklet Gezintilerine,

Konaklama Tesisimizde Bulunan Kanolar İle Turgut Koyunda Gezintiye Çıkmaya,

Kano Yarışları Ve Balık Tutma Zevkini Yaşamaya,

Azmak Suyunda, Mavi Yengeç Tutmanın Zevkine,

Atv Motorlarımız İle Doğa Gezilerine,

Elektrikli Bisikletler İle Civar Köylerin Gezilerine,

Tarihi Ve Turistlik Gezilere

Ve Kendi Bünyemizdeki Nargile Keyfine Davetlimizsiniz…

1
Hoşgeldiniz, Mesajınızı Yazmak İçin Lütfen Aşağıdaki Gönder Butonuna Dokunun.
Powered by