Su Perisi

Tüm yıl çalışıp kendimize ayırdığımız tatil zamanımız mükemmel geçsin isteriz haklı olarak değilmi?
İşte bu yüzden biz varız ve size beklentizin ötesinde , öncülüğü siz olan ve beklentilerinizi gönülden edilen teşekkürlere dönüştürmek için geldik.

Tatiliniz de nerede konaklayacağım , nerede ne yiyip içeceğim , ne aktivite yapacağım düşüncelerinizi izninizle biz alıyoruz .
Sizi SU PERİSİ BUNGOLOW ailesi olarak Ege'nin incisi Marmaris'e davet ediyoruz.

Sizler için tasarlanmış otantik, doğal, sakin, doğal güzelliği en bakir kalmış sıcacık atmosferi ile TURGUT SU PERİSİ BUNGOLOW KÖYÜNE HOŞGELDİNİZ.
Cennet misali , bakirliğini koruyan , küçücük bir koy gibi görünse de içinde koskocaman huzur barındıran Turgut köyümüz, Marmaris merkeze sadece 30 km uzaklıkta olup mükellef bir denize sahiptir, sevecen ve güler yüzlü halkı ile siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yaparken , tüm doğal güzelliklerini sizlere sunmak ve unutamayacağınız , hatta her fırsatta tekrar etmek isteyeceğiniz anılarınız için sizleri doğal şelalemize , bol oksijenli yürüyüş parkurlarımıza, masmavi gökyüzü ile bütünleştiği denizimize , ayak basmadığınız koylarla bir bütün olmanız , jeep keyfi ile en eğlenceli dakikalar yaşayabilmeniz ve yılın en çok yaz mevsimini yaşarken sizlere de yaşatmak davetlimizsiniz.

DÜŞÜNSENİZE !!!

Masmavi bir gökyüzü ile bütünleşen , deniz kenarında yeşil in her tonu ile eşsiz güzellikteki ağaçları , büyüleyici doğallığı ile ahşap ın mis kokan cazibesi , huzuru ,sağlıklı doğallığı ile denize gören kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz , konforunuz için her detay düşünülmüş bir konaklama tesisi…

DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

O zaman Hoşgeldiniz SU PERİSİ BUNGOLOW KÖYÜMÜZE.

Denize sadece 50 metre uzaklıkta olan, farklı modern mimarisi ile ahşaba can katan, doğallığını ve tüm otantikliğini koruyan, bungolow konaklama anlayışını değiştiren, birkaç farklı mimari modelleri ile sizleri ağırlamak için varız.
Sadece konaklama değil arzu ederseniz yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak ihtiyacınızı tüm detayları ile siz değerli misafirlerimiz için oluşturduk.
Kim demiş bungolow konaklama yapılırken mangal keyfi yapılmaz diye?
Biz sizlerin tatillerini daha da güzelleştirmek için tüm ezberleri bozduk ve mangal keyfinizin diğer misafirlerimizi rahatsız etmemesi için üst kat teraslı bungolow'lar tasarladık.

Bungolow çizgisini modern tasarımlar ile süslerken orjinalliğini koruyarak kurduğumuz SU PERİSİ BUNGOLAW KÖYÜMÜZ siz değerli misafirlerimiz için vardır.

Tatillerinizi daha anlamlı daha doğal, samimi, içten bir atmosferde yaşamak isterseniz kapımız her zaman açık.

Open chat
1
Hoşgeldiniz, Mesajınızı Yazmak İçin Lütfen Aşağıdaki Gönder Butonuna Dokunun.